هزینه های پنهان طراحی سایت 

هزینه های پنهان طراحی سایت

+ اه‌ه‌ه‌ه‌ این کرونای لعنتیم گند زد به کسب و کارمون. از وقتی مغازمو بستم دیگه هیچ درآمدی ندارم. راستی تو چیکار میکنی ؟ مگه مغازه تو رو هم نیستن؟

– چرا ولی من از وقتی که یه سایت برای فروش اینترنتی راه اندازی کردم . الان تو خونه نشستم و دارم اینترنتی جنسامو میفروشم .

+ با طراحی سایت ؟ هزینش زیاد نمیشه؟

– نه اونقدری که بخای از راه اندازی سایتت پشیمون بشی . البته باید قبلش با هزینه های پنهان طراحی سایت و عوامل تاثیر گذار اون آشنا بشی تا وسط راه پشیمون نشی.

+ خب حالا این هزینه های پنهان طراحی سایت چیا هستن ؟

– بیا این حا تا بهت بگم …

1- هزینه اجاره فضای میزبانی

در مورد فضای میزبانی (هاست) هزینه های شما بستگی مستقیم به حجم، پهنای باند و سایر منابعی دارد که برای وب سایت‌تان نیاز دارید. اگر وب سایت شما یک وب سایت ساده شرکتی و یا فروشگاهی است، می توانید هزینه ای بین 250 هزار تومان تا 500 هزار تومان در سال را در نظر بگیرید.

 

2- هزینه دامنه 

هزینه دامنه بستگی به پسوند و زمان آن دارد، هزینه تمدید سالانه پسوند ir حدود 20 هزار تومان و پنج ساله 75,000 هزار تومان است.

 

3- هزینه طراحی سایت مربوط به پشتیبانی از وب سایت

بعد از طراحی سایت و شروع فعالیت، شما باز هم به تیم طراحی سایت خود نیاز دارید؛ چرا که لازم است وب سایت شما به شکل منظمی به روز رسانی شده که با سرعتی مناسب بارگیری شده و دچار اختلالات مختلف نشود.

پشتیبانی سایت یکی از موارد مهم برای طراحی سایته که شامل به روز رسانی ، ایجاد تغییرات در سایت ، امنیت سایت و رفع مشکلات فنی سایت را شامل می شود.

هزینه پشتیبانی در راما سایت برای 3 ماه اول رایگانه 

 

 

دیدگاه ها بسته شده اند.