چرا طراحی سایت ارزان نیست

چرا طراحی سایت ارزان نیست

+ داری دنبال چی میگردی محمد؟

– برای کسب و کار به یه سایت نیاز دارم. دارم شرکت های طراحی سایت رو بررسی می کنم ببینم کدومشون طراحی سایت ارزان انجام میدن؟

+ طراحی سایت ارزان؟ مگه همچین معیاری هم داریم ؟ به نظرم باید الویت هاتو عوض کنی؟

– چرا ؟ آخه من نمیتونم هزینه زیادی برای طراحی سایت پرداخت کنم؟ میگی چیکار کنم؟

شما هم احتمالا این عبارت رو زیاد شنیدید. “طراحی سایت ارزان “. اما به نظرتون همچین چیزی واقعا صحت داره؟ اصلا مگه میشه شرکتی سایت های طراحی شده خودش رو با قیمت خیلی ارزان تر ارائه بده . پس حتما یه جای کار میلنگه که باید کاملا بررسی بشه. اگه شما هم دوست دارید بدونید این واژه چرا استفاده میشه و چرا طراحی سایت ارزان نیست این مقاله رو از دست ندین.

طراحی سایت ارزان یک جمله فریب دهنده از سوی شرکت های طراحی سایت است تا بتوانند از این طریق مشتریان بیش تری رو جذب کنند. اما حقیقت چیز دیگری است. دو دلیل برای این که شرکت ها تعرفه طراحی سایت خود را ارزان اعلام می کنند وجود داره:

1. کیفیت طراحی سایت را در نظر نمی گیرند.

شرکت های طراحی سایت بدون در نظر گرفتن گرافیک سایت ، ساختار سایت، امنیت سایت و… با هزینه کم برای طراحی سایت اقدام می کنند. آن ها از ابزارهای رایگان برای طراحی سایت استفاده می کنند. برای مثال در طراحی سایت وردپرسی ، تنها از نسخه رایگان افزونه ها و قالب های آماده استفاده می کنند و به قول معروف یک چیزی را به عنوان سایت برای شما سرهم می کنند که در این صورت انگار همان هزینه کم رو دور انداخته باشید. اما بسیاری از افراد به دلایلی چون تخفیفات شروع کار و یا با روش های بازاریابی  افراد را گول می زنند و طوری از خود تعریف می کنند که مردم ذوق زده به سمت اون ها میرن.

2. با این جمله شما رو فریب میدن و به سمت خودشون میکشونن.

یکی دیگر از روش هایی که شرکت های طراحی سایت برای جذب مشتری با عنوان “طراحی سایت ارزان” وارد می شوند. یعنی در ابتدا هزینه کمتری رو اعلام میکنن و افراد با خوشحالی قرارداد می بندند. اما همان طور که پروژه جلو می رود هزینه هایی به بهانه های مختلف درخواست می کنند.  به عبارت دیگه اون ها هزینه های پنهان طراحی سایت رو برای مشتری توضیح نمیدن و این باعث میشه که در پایان شاید حتی هزینه طراحی سایت در این شرکت بیش تر از شرکت هایی می شود که شما به خاطر هزینه زیاد حاضر به سفارش طراحی سایت نشدید. پیشنهاد می کنیم مقاله “هزینه های پنهان طراحی سایت” رو حتما بخونید.

چرا طراحی سایت ارزان نیست؟

  • به نظرتون چرا نباید به طراحی سایت ارزان قیمت اعتماد کرد؟
  • احتمالا با خودتون بگید طراحی سایت حتما باید قیمت بالایی داشته باشه تا بشه اعتماد کرد؟
  • چرا هزینه طراحی سایت زیاد است؟

این ها سوالاتی هستند که ممکنه تا الان براتون به وجود اومده باشه. اول از همه باید بگیم که لزوما هر شرکتی که قیمت طراحی سایت اون بالابود را نباید برای طراحی سایت انتخاب کرد یا بهش اعتماد کرد. شما باید بتونید عواملی مثل نمونه کار های شرکت طراحی سایت و عوامل موثر در قیمت طراحی سایت رو بررسی کنید تا بتونید تصمیم درستی بگیرید.

طراحی سایت حرفه ای در شرکت های معتبر به گونه ای است که باید مخاطب وب سایت رو شناسایی کنه و سعی می کنه تا در وب سایت به نیاز فرد جهت بده تا در نهایت به یک مشتری ثابت برای سایت شما تبدیل بشه.

خب حالا با هزینه طراحی سایت چیکار کنیم؟

فکر کنم خودتون متوجه شدین که طراحی سایت ارزان چه بلایی میتونه سرتون بیاره. مهم نیست هزینه طراحی سایت شما چقدر میشه. برای ما مهم اینه که در مدتی که قراره سایت فعالیت داشته باشه ، چقدر درآمد برای شما ایجاد کنه. چون در غیر این صورت هر چقدر که هزینه کرده باشید به درد نمیخوره. پس خیلی نگران قیمت طراحی سایتتان نباشید و گول طراحی سایت ارزان رو نخورید.

برچسب‌ها: بدون برچسب

دیدگاه ها بسته شده اند.