شرکتتو نو نوار کن

همانطور که مردم به ظاهر خیلی اهمیت می‌دهند پس داشتن یک هویت بصری منسجم و زیبا در اینستاگرام خیلی نیاز است، مثل داشتن لوگو، آیکون‌های زیبا برای هایلایت، قالب پست و استوری زیبا و طراحی شده، قالب اینستاگرام بنرهای زیبای طراحی شده برای کمپین‌ها و…. این موارد را جدی بگیرید.

مزایای قالب اینستاگرام

1 – هویت‌بخشی به استوری‌ها و پست‌ها: زمانی که کاربران استوری‌های شما را مشاهده کنند، در کسری از ثانیه خواهند فهمید استوری متعلق به پیج شماست.

2 – افزایش ماندگاری در ذهن مخاطب: یک قالب و رنگ مشخص ماندگاری پست‌ها و استوری‌های شما را در ذهن مخاطبان افزایش می‌دهد.

3 – عدم نیاز به تخصص: هر کاربری به‌راحتی می‌تواند از قالب لایه باز استفاده کند و لازم نیست گرافیست باشد.

4 – ظاهر منسجم پیج: با استفاده از قالب‌های مشخص، در نگاه مخاطبان حرفه‌ای تر دیده خواهید شد.

5 – صرفه‌جویی در زمان: از آنجایی که رنگ، فونت و سایر عناصر گرافیکی در فایل لایه باز آماده است، در یک زمان کوتاه خواهید توانست آن را ویرایش کرده و در پیج خود منتشر کنید.

6 – فضاهای مشخص برای اطلاعات ثابت: در فایل لایه باز قالب پست اینستاگرام، محل‌های ثابتی برای لوگو، آدرس پیج و اطلاعات دیگر فراهم شده است.

 7 – آسان بودن انتقال مدیریت پیج: اگر یک قالب پست و استوری اینستاگرام آماده و مشخص داشته باشید، به‌راحتی می‌توانید کار تولید محتوا را به ادمین‌های خود سپرده و دیگر نگران طراحی پست‌ها نباشید.

8 – امکان استفاده از قالب آماده در سایر محصولات گرافیکی: قالب‌های پست اینستاگرام در سایت که با فرمت PSD ارائه می‌شوند؛ بنابراین، شما می‌توانید از آن برای طراحی کارت ویزیت یا کاتالوگ نیز استفاده کنید. همچنین امکان چاپ آن در ابعاد بزرگتر، بدون افت کیفیت وجود دارد.

پیشنهاد میکنم پست اینستاگرام ما را ببینید. 👈🏻  (کلیک کنید)

طرح مورد نظرتو پیدا نکردی؟

همین حالا میتونی با ما ارتباط برقرار کنی تا طرح دلخواه تو طراحی کنیم

راه های ارتباطی با ما

تجارت خود را در کوتاه ترین زمان ارتقا دهید.